Pridané dňa 30. apríla 2019 / 4255
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Orechová potôň, okres Dunajská Streda

Jessi k nám raz v noci prehodil niekto cez plotUpozornili na ňu psyktorý štekali na vysokú trávu. Tam v tráve celá vyplašená, v klbku schúlená ležala 

Jessi sa narodila v roku 2011. V útulku je od roku 2012. Je to kríženec jazvečíka s loveckým inštinktom. Jessi zabíja hlodavce, k mačkám a iným zvieratkám sa nehodí. Je ale veľmi priateľská so psíkmi a miluje ľudskú spoločnosť. Keď môže, neľahne si na zem, ale na iného psa, alebo aspoň k niekomu na gauč. Je sebavedomá, nebojácna a komunikatívna.  

Jessi je samozrejme očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Energická fenka má na prednej nohe zle zrastenú zlomeninu, preto kríva. To jej však nebráni celý deň behať a sliediť po dvore. Rada má prechádzky, aj na vodítku.

Za dlhú dobu v útulku bola Jessi dva krát adoptovaná. Raz to nevyšlo, lebo lapajka ušla. Druhý krát nám ju vrátili z farmy, kde splnila svoju úlohu, vyzabíjala potkany, ale bohužiaľ chcela loviť aj kozľa, tak nám ju po roku vrátili.  

Keďže je Jessika stále vitálna, bola by šťastná v rodinnom dome s prístupom do vnútra. V byte by sa mohla nudiť. Hodí sa aj k starším ľuďom, lebo nepotrebuje príliš dlhé prechádzky, rada sa ale pohrá aj s deťmi.  

Združenie ochrancov a priateľov zvierat
Ďalšie zvieratá na adopciu