Pridané dňa 1. júla 2023 / 797
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Bratislava

Macko je správaním ako mladíček, aj keď je to podľa čipu už senior (narodený v apríli 2013).

Veľmi milý, dobrý, znášanlivý, vnímavý, s energiou a zvedavosťou mladíka. S radosťou ide na prechádzku, nosí a hľadá svoje hračky, učí sa nové povely a triky alebo sa schúli k nohám pod stôl a len chce byť s vami, keď máte homeoffice 😀

Rád sa rozpráva, najmä keď sa odniekiaľ vrátite, od radosti vám vyrozpráva všetko: čo robil a prečo ste mu chýbali 🙂 bohužiaľ o tom rozpráva počas neprítomnosti dočaskárov aj susedom, preto ho odporúčame IBA DO DOMU alebo k ďalšiemu zvieratku. Na záhrade mu neprítomnosť jeho ľudí neprekáža.

Macko nemá problém so psíkmi ani s mačičkami, je to dobrý kamarát detí, na záhrade rád oznamuje a hlási, keď sa mu niečo nepozdáva.

Hračky a jeho rodina sú jeho najväčšia záľuba (viac ako iní psi alebo zvieratá). Pravdepodobne následkom úrazu má jedno očko nefunkčné, ale v ničom mu to neprekáža. 

Je rozumný, vychovaný, má hygienické návyky a nič nezničí. Ak chcete mať „hotového“ psíka s potenciálom, Macko je pre vás ten pravý – miluje vzdelávanie a rád sa učí nové triky, to treba využiť 🙂

Je ideálnej veľkosti 16 kg, čipovaný, očkovaný, kastrovaný, pripravený na odchod do novej rodiny. Dočasne býva v Bratislave.

Ďalšie zvieratá na adopciu