Pridané dňa 16. februára 2021 / 475
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : banská bystrica

Hope a jej šteniatka nám boli nahlásené v tých najväčších mrazoch pri obci Žibritov. Našli si úkryt v lese v nore. Ich odchyt bol naozaj náročný, preveril naše schopnosti, možnosti a bola to naozaj veľká skúška trpezlivosti. Našťastie sa ich všetkých podarilo chytiť do odchytovej klietky a pocestovali ihneď na kliniku BB Vet.
Nevieme, ako dlho tam žili, avšak ani ich predošlý život nebol rozprávkový. Hope a aj šteniatka boli plaché, chudučké, mali podráždenú kožu z bĺch. Psík Forest dokonca prekonal aj parvo. Vďaka super starostlivosti a pravidelným kúpeľom sú z nich však už konečne zdravé šteniatka, pripravené opustiť kliniku. Lola a Forest majú asi 3 mesiace, sú to priateľské, hravé a zvedavé šteniatka. Papať im veľmi chutí 🙂 Sú odčervení, dostali sérum, čipované a o týždeň ich čaká očkovanie. Pre Lolu a Fresta už máme dočasnú opateru pri Prievidzi. Na adopciu budú môcť ísť po očkovaní.

A Hope ? Je to dokonalá sučka, perfektná a obetavá mamina, keby mohla, za šteniatka by aj dýchala. Je to mladá sučka, zo začiatku opatrná, ale rýchlo sa osmelí a je z nej priateľská, rozumná a verná spoločníčka. Svoju materskú povinnosť si splnila a je pripravená užívať si život, nájsť DOMOV 🙂 Pomôže samozrejme aj dočasná opatera. Má hygienické návyky.
Hope je odčervená, očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Hľadá si domov v byte alebo v dome s prístupom dnu. Potrebuje trpezlivú a milujúcu rodinku.
Momentálne sa nachádza v Banskej Bystrici.

Kontakt : 0948297028, tulavalabka@gmail.com

Ak by ste chcel prispieť na ich liečbu a hospitalizáciu, môžete poslať príspevok na naše číslo účtu : SK5009000000000412242313
Do poznámky : HOPE.
ĎAKUJEME 🙂

Ďalšie zvieratá na adopciu