Pridané dňa 10. júna 2024 / 78
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
HARMONY,
fenka, nar. cca február 2023, cca 50cm, cca 21kg,
dátum prijatia: máj 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Výnimočná Harmony bola vyhodená na dedine, kde niekoľko týždňov hľadala pomoc, no veľmi sa bála priblížiť k ľuďom. Zbytky si začala hľadať v miestnej osade, no napokon sa usadila pod autom svojich záchrancov a vďaka tomu je teraz u nás a čaká na svoju ďalšiu šancu na lepší život.
HARMONY je extrémne prítulná. Keby mohla, celý deň sa od Vás nepohne a bude Vám stále ležať na nohách. Spoločnosť človeka si teraz nesmierne užíva. Stále chce byť len s ním.
So psíkmi sa znáša dobre. Miluje ich a stále by sa s nimi hrala, naháňala. Je to veľmi milá a dobrá fenočka. Znáša sa dobre aj s mačičkami.
Je nádherne sfarbená a výnimočná. Trošku v nej vidíme retrievera. Prešiel okolo. 😃
Harmony je spokojná so svojím človekam, ale potrebuje rovnako aj veľa pohybu a práce, aby trošku zamestnala hlavičku. Nie je pre domasedov, aj keď po dni plnom dobrodružstiev sa Vám usídli v náručí a už nepohne.
Táto výnimočná kráska čaká na výnimočnú rodinu.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás HARMONY zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu