Pridané dňa 10. júna 2024 / 73
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
GULIVER,
pes, nar. cca jún 2022, cca do 40cm, cca 13kg,
dátum prijatia: marec 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
GULIVERA aj s bratom BUTTYM nechala ich rodina v osade. Majitelia sa ich takto kruto zbavili, no mali aspoň jeden druhého. Spoločne prekonávali všetko zlé a aj teraz sú stále na seba silno naviazaní. Spoločný domov by bol najkrajší, ale keďže vieme, aké ťažké to je, hľadáme im domov s iným psíkom v domácnosti. Nie ako jedináčikovia.
GULIVER je odvážnejší a prefíkanejší ako braček. 🙂 Má v sebe veľa energie a dokáže sa prepchať cez každú špáru v plote, či preliezť ho. Je to taký dobrodruh a preto je vhodný do aktívnej rodiny, ktorá mu dá denne veľa pohybu, zážitkov a aktivít. Aby ich nemusel sám vyhľadávať.
Miluje iných psíkov, rád sa s nimi hrá. Nemá problém ani s mačičkami.
Je veľmi inteligentný, šikovný, vhodný aj na psie športy.
Je to veľmi milý, maznavý a dobrý psík, ktorý Vás bude nekonečne milovať. Potrebuje dostať šancu, potrebuje konečne stály domov.
Hygienu zvláda dobre, je naučený už aj pár hodín ostať doma. Samozrejme, ale s iným psíkom, s ktorým budú skvelá dvojica.
Guliver je psík na zamilovanie.
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v dočasnej opatere pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás GULIVER zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
 
Ďalšie zvieratá na adopciu