Pridané dňa 14. januára 2021 / 247
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Košice

Meno: Gray

Váha : 21 kg

Narodenie : 6/2020

Očkovanie : Áno

Odčervenie : Áno

Kastrácia :

Znášanlivosť : Pes – áno, sučka – áno, deti – áno, mačka – ?

Miesto : Košice

JE TO PSÍK DO BYTU ČI DOMU. VON – NIE. 

 

GRAY mal,má štastie v neštastí…Je pravda,že jedná dobrá duša zachránila Graya a jeho súrodencov.Hľadal si domov a v dočaske kde bol mal ostať.Žiaľ sa v rodine zmenila situácia a Gray si hľadá domov opäť.

 

GRAY je veľký maznák a dobrák od kosti.Veľmi rýchlo sa učí novým veciam a je rád keď sa naučí nový povel.Sadni,ľahni a podaj pac…to zvládol za jeden deň.Pokiaľ má okolo seba psov tak vtedy nereaguje ani na vlastné meno.

 

GRAY je neskutočne spoločenský psík.Miluje sa hrať,zabávať a len tak blbnúť ako malé šteňa.Čo úplne zbožňuje sú deti a najlepšie tie čo nevedia čo so sebou.Žiadne pravidlá,bláznovstvá a neskutočná voľnosť sa hrať.

 

GRAY je veľký papkáč a keby sa dalo tak je NON-STOP.A viete ako ho naučiť na jedno miesto?Dajte mu vankúšik a najlepší taký čo bude len jeho.Vtedy zaspí ako malé bábätko.

 

GRAY sa vie pýtať von,no na vodítku mu to ešte najlepšie nejde.Ťahá ale je to len chybička krásy.Návyky má skoro na 100% a čo má ešte rád okrem psov a ľudí je jazda či už autom alebo autobusom.

 

♥ ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život ♥

 

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku :

Názov účtu: PSY ULICE, o.z.

Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX pre ČR priateľov 2201011709. Prispieť môžte na PayPal účet psyulice@gmail.com.

 

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcia je sterilizácia/kastrácia v dospelosti!

 

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice.

Facebook: Lucia Findrová 0918020231 alebo Nikola Niki Fabianová 0919273717.

Ďalšie zvieratá na adopciu