Pridané dňa 1. apríla 2020 / 694
Pohlavie : Psík
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Veľký Meder

Ghostík je veľmi milý psík, rád sa mojká, hladká a túli. Prostredie útulku neznášal dobre a bolo pre neho veľmi stresujúce. Tomu zodpovedali aj jeho prvotné reakcie, za ktorými bol ukrytý strach. Nechcel vychádzať z koterca, zapnúť obojok bol boj. Ak sa však toto podarilo, Ghostík sa ako šibnutím čarovného prútika premenil na vysmiate mojkavé trdielko.

Hľadali sme pre neho kľudné miestečko, kde by sa prestal báť a nadobudol sebadôveru. Našťastie sa našla dočasná opatera, kde postupne pracujú na odbúraní tohto zlozvyku.  V dočasnej opatere je s ďalšími fenkami a šteniatkami.  V tomto smere je úplne pohodový, psíkov je potrebné individuálne vyskúšať.

Ghostik hľadá domov v trpezlivej rodine, ktorá mu pomôže zabudnúť na všetko zlé čím prešiel a dá mu priestor, aby si zvykol na nové prostredie a ľudí. V útulku bol od novembra 2015, čo je uznajte, veľmi dlhý čas. Je to malý krátkosrstý psík, potrebuje celoročný prístup dnu k svojej rodine. Je odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Ak vás chytil za srdce (tak ako mňa), neváhajte a píšte na dogazyl@azet.sk alebo volajte na 0903 702 132.

Ďalšie zvieratá na adopciu