Pridané dňa 11. októbra 2021 / 68
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahojte, moje meno je Erik. Som nemecký ovčiak v tých najlepších rokoch života. Našli ma vychudnutého na kosť a kožu, bez čipu, bez záujmu. Teraz som krásne pribral, už som riadny kus psa, ešte ma treba vyčesať a budem prenádherný. Nikto nevie, kde som žil ani ako, ale asi nie veľmi dobre, pretože to v akom stave som sa našiel tomu nasvedčuje. Som síce veľký kus psa, ale mám zlomenú dušičku, pri každom prudkom pohybe na vodítku sa bojím a strhnem sa a čakám úder. Konečne si užívam aj voľnosť, milujem behanie po dvore a hranie sa. A ešte viac milujem misku plnú dobrého jedla, to je niečo neskutočné. Mám cca 6 rokov a mám cez 30 kg. Som kompletne vakcinovaný, čipovaný a ešte ma čaká kastrácia. Som veľký dobráčisko, ale viem z diaľky aj zaštekať. Keď budem mať konečne ten správny domov, určite budem svoju rodinu chrániť a strážiť. Zdvihnú mi sebavedomie a budem znovu nebojácny nemecký ovčiak. Som vhodný do rodinného domu, kľudne aj s prístupom dovnútra, ale zvládnem aj pobyt vonku v krásnej zateplenej búde. V žiadnom prípade nepôjdem na stráženie objektu, ale len do rodiny, kde budem súčasťou svorky. Ak som vás zaujal a chcete mať doma nádherného majestátneho nemeckého ovčiaka, určite neváhajte a volajte na tel. číslo: 0948 894 777.

 

Meno: Erik

Plemeno: kríženec Nemeckého ovčiaka

Pohlavie: pes

Dátum narodenia: 2016

Hmotnosť: okolo 30 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: čoskoro

Znášanlivosť: individuálne

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

 

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku v Liptovskom Mikuláši (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!

Ďalšie zvieratá na adopciu