Pridané dňa 29. marca 2024 / 300
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
ENOLA,
fenka, nar. cca január 2023, cca 50cm, cca +/- 20kg,
dátum prijatia: marec 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Táto prekrásna, psia dáma sa našla vyhodená v Slovenskom raji. Niekoľko dní blúdila po lesoch, turistických chodníkoch. Sprevádzala turistov. Pohladiť sa však nenechala, držala si odstup, bála sa.
Napokon sa nám ju podarilo odchytiť až v Stratenej. 🙂 Trošku nás slečna potrápila. No veríme, že je už u nás spokojná, ľúbená a už len čaká na ten pravý, dokonalý domov.
ENOLA, samostatná jednotka. Tak ako bola stále sama a držala si odstup na svojich cestách. Tak to bolo aj prvé dni u nás. Kontaktu sa bála, sama sa cítila najlepšie. No už našťastie pochopila, že láska, pohladenie stojí za to a je z nej mojkáčik.
So psíkmi sa síce znesie, ale prv reaguje prudko. Namiesto toho, aby si psíka prv oňuchala a zoznámila sa s ním, tak začne vyštekávať. Až potom pochopí, že asi by mala inú postupnosť zvoliť. 😃
So svojimi kamošmi, ktorí prejdú jej sitom 😃 sa aj radá pohrá, ponaháňa. Ale šéfkou je vždy ona. Je vhodná aj ako jedináčik alebo k priateľskému psíkovi, ktorý sa nedá len tak rozhodiť touto chlpatou sekerou. 🙂
Enola je mix pastiera. Je to fenka, ktorá sa nechce nudiť. Potrebuje pracovať, zamestnať svoju hlavu. Potrebuje k sebe rovnako akčného pánička, s ktorým zažije každý deň nové dobrodružstvá.
Má hygienické návyky. Je to dokonalá princezná, ktorá chce byť milovaná. Určite Vám prinesie len veľa radosti a nových zážitkov.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás ENOLA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu