Pridané dňa 23. novembra 2019 / 281
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina

Narodený 11.11.2016, váha 4,8 kg, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný a testovaný na FeLV a FIV s hygienickými návykmi

Určite si niektorí pamätáte iné dve mačičky s rovnakými menami (len naopak) z februára 2019. Boli to nalezenci od staršieho pána z Hriňovej, ktorý im hľadal domov, pretože ho čakal pobyt v nemocnici. Pán sa obával, že z nemocnice sa už nemusí vrátiť 🙁 Pomohli sme a mačičkám sa našiel skvelý domov u Alenky.

Dnes tento príbeh smutne pokračuje, pretože sa stalo to najhoršie, čo sa mohlo stať. Pán umrel a na záhradke mal aj vlastných psíkov a mačičky. Príbuzní o nich nejavili záujem. Chodila ich kŕmiť milá pani, ktorá má sama veľa zdravotných obtiaží a nezvládala to. Ohľadom psíkov sme sa dozvedeli, že ich prevzala Sloboda zvierat. My sme včera prevzali tieto dve modré mačičky a pomenovali sme ich EŃO A ŇUŇA. Pán sa o nich vzorne staral, dal ich aj kastrovať. Nezachovali sa žiadne veterinárne preukazy, a tak sme ich včera dali vakcinovať (purevax rcpch + besnota), testovať a aj čipovať.

Sú milí, zvyknutí na človeka, psíkov, pokojní a dovolia bez problémov manipuláciu. Sú dobre živení, krásne narastení. Eňko má na chrbátiku vystrihané miesto, kde sa mu zlepila srsť lepidlom na myši. Prosíme, ponúknite im domov. Určite by boli spokojní aj v domčeku, s možnosťou výbehu na zabezpečený dvor.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás. Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu