Pridané dňa 23. januára 2021 / 359
Pohlavie : Fenka / Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Meno: Elza

Váha : 21 kg

Narodenie : 9/2019

Očkovanie : Áno

Odčervenie : Áno

Kastrácia :

Znášanlivosť : Pes – áno, sučka – áno, deti – áno, mačka – áno

Miesto : Košice

JE TO PSÍK DO BYTU ČI DOMU. VON – NIE

 

DLHÉ ČÍTANIE…

 

Keď som začínala a zaúčala sa do sveta záchranárov  tak som chcela každého psa zobrať z ulice…no nebolo kam pretože sme nemali a do teraz nemáme vlastný priestor…pomáhame len vďaka Vám…pred 6 rokmi som do toho sveta ešte nevidela tak ako teraz…jedna múdra žena mi raz povedala,že ak sa má ku tebe dostať pes a máš ho zachrániť tak sa ku tebe dostane…osud to tak proste zariadi…

Dostala sa ku mne 5 krát!!!A 5 krát som ju vracala domov ku rodine.

 

Píšem to preto lebo toto je jeden s prípadov menom ELZA…

 

ELZA mala super rodinku,ktorá ju veľmi milovala.No,žiaľ boli dni  keď boli dlhšie v práci a ona musela byť na dvore.Nie každý psík má 200% hygienické návyky a potrebu urobiť treba.To sa jej veľmi nepáčilo a tak utekala.Jedna strana plota čo susedila od suseda nebola dobre zabezpečená.Aj keď majitelia dohovárali aby sused urobil svoju časť.

 

Ďakujem majiteľom,že sa jej vzdali aj keď to nebolo ľahké a môžem jej hľadať domov.

 

ELZA mala skoro za každým útekom nejaké zranenie.Posledný krát mala boľavú nohu,porezané uško a napuchnutú papuľku.A ku tomu sa začala hárať.

 

Ďakujem za čítanie a idem priamo ku povahe Elzičky.

 

ELZA je DOKONALÁÁÁ!Užíva si teplo a spánok.Je to neskutočnááá ale neskutočnááá dokonalosť.

 

ELZA prvý deň v dočaske prespala asi 18 hodín.Keď sa zobudlia tak by zjedla všetko čo by sa dalo.Inak je to šrotovník a niekedy sa treba aj čudovať koľko toho do slova nie zje ale zožerie.Jej  žalúdok asi nemá dno.

 

ELZA je kámoška do dažďa.Znesie sa s každým.Je pravda,že robí frajerku spoza plota ale netreba jej to veriť.Je to typ psa čo zapredá za pamlsok všetko.

 

ELZA je v dočaske s mačkami,ktoré rešpektuje lebo vie,že patria do domácnosti.Iné mačky čo chodia na dvor vyháňa.No…neublíži…vie čo je doma tak tomu treba nechať pokoj.Vie pochopiť,že doma rešpektovať musí všetko.Rada sa vozí v aute a keby mohla tak by aj šoférovala.Manipulácia s ňou je TOP.

 

ELZA je pes po ktorom túži každá rodinka.Je prispôsobivá,znášanlivá,milá,milujúca,účenlivá,múdra….ona má všetko…no len vtedy ak je pri človku a je súčasťou rodinky…

 

ELZA aby ste vedeli tak nespí v noci v pelechu…proste posteľ,gauč to je jej.Ak je po blízku paplón alebo deka tak si to zoberie kde jej to vyhovuje a zababúúúši sa…

 

ELZA JE TOP PES!

 

♥ ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život ♥

 

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku :

Názov účtu: PSY ULICE, o.z.

Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX pre ČR priateľov 2201011709. Prispieť môžte na PayPal účet psyulice@gmail.com.

 

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcia je sterilizácia/kastrácia v dospelosti!

 

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice.

Facebook: Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu