Pridané dňa 14. septembra 2022 / 672
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Pokojná nádhera s jantárovým pohľadom.

Ellory – prijatá do starostlivosti OZ 25.10.2021 – Rómska osada

Dátum narodenia:  1.8.2020

Ellory je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervená, vakcinovaná, kastrovaná, pri adopcii bude začipovaná.

Čierna šarmantná krásavica k nám prišla v rámci kastračného programu. Prvý deň ako divý dostresovaný plašan, no po prebudení z narkózy a po prvotnom rozhliadnutí sa si milá Ellory ľahla na deku a oznámila úplne jasne – ostávam, chcem iný život. A tak sa jej to snažíme splniť. Je to jemná a dobrá duša, pôvodné prostredie bol pre ňu neustály stresor. Nevidíme dôvod neskúsiť pohľadať pre ňu lepší život, keď tak veľmi chce a o svoje miesto urputne bojuje. Hádzala na nás oči, maznala sa do odpadnutia, nevedela sa nabažiť deky a krmiva. Momentálne čaká na svoj finálny domov v dočasnej opatere, kde nabrala všetky potrebné návyky bytovej mačky. Všetko vie, krásne v rodine funguje. Má tam niekoľko mačacích kamošov, čiže takúto spoločnosť isto uvíta. Je to skôr kľudná dáma, jemná osôbka. Potrebuje parťáka na gauč, program v telke si môžete vyberať sám. Nebude vám do ničoho kecať a aj pukance si vraj nebude nárokovať 😀 No zlaté to stvorenie, nemyslíte? Pozdravuje a teší sa na ponuky.

Hľadá si domov v interiéri , možný výbeh na zabezpečený dvor. Dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: február 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu