Pridané dňa 1. marca 2021 / 316
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolen

Narodená 8.8.2019, odčervená, testovaná na FeLV a FIV, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, vhodné umiestnenie: interiér bytu, domu, ako jedináčik, prípadne spolu s kocúrikom Thymusom

Viac informácií a foto  nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Drobča je odrastené mača z dediny, o ktoré sa majitelia akosi „zabudli“ postarať. Našla sa podvyživená, vyhladnutá, dehydrovaná. Vážila vtedy dva kilogramy a narastie už len minimálne. Na pohľad vyzerá ako mačiatko a nebude z nej nikdy „pani mačka“.

Má staršie zranenie zadnej labky, ktorá bola v minulosti zlomená a neliečená zle zrástla. Toto staré zranenie už pre Drobču bolestivé nie je. Nožičku používa, nedá sa však v kĺbe správne ohnúť a drží ju neprirodzene vystretú. Má mierne obmedzenia v pohybe, ale dostane sa všade kam treba. Aj tam, kde netreba 🙂 Je veľmi milá a prítulná k ľuďom. V dočasnej opatere sa nachádza spolu s kocúrikom Thymusom, na ktorého si pekne zvykla. K inej mačičke/kocúrikovi ju však neodporúčame a hľadáme jej domov ako jedinému miláčikovi.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolen
Ďalšie zvieratá na adopciu