Pridané dňa 19. februára 2020 / 413
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Šaľa

HĽADÁME ASPOŇ DOČASNÚ OPATERU ALEBO TRVALÝ DOMOV PRE DONNERA !
– ( 3 roky, sibírsky husky ) 

Tak a je to oficiálne. Za 3/4 roka, rovných 9 mesiacov sme žiaľ neboli schopní nájsť riešenie pre DONNERA. Riešenie v zmysle nájsť mu zodpovedný domov a nie zbaviť sa ho, či umiestniť ho po zvyšok jeho života na reťaz alebo horšie. Hoci sa na Donnera pýtalo niekoľko záujemv a hoci naše odpovede boli viac než uspokojivé ( Donny je skvelý pes ), zostalo to vždy len pri otázkach. Dohodnutú návštevu absolvoval jeden záujemca…. A tak po nekonečných prosbách a opakovaniach súrnosti situácie poputuje modrooký husky po trištvrte roku v posteli do KOTERCA ! 
V lete pred rokom sa mladučký Donner našiel v zúfalom stave a vybojoval neľahký boj so smrtkou. Toto leto bude výročie tráviť zavretý v rozpálenom kotci ako nechcený pes. Nádherný modrooký alaskan, ktorému v žilách prúdi modrá krv šľachtica ako stálica útulku…. 

Donera neúnavne inzerujem dookola a jednoducho žiadna odozva. Okrem pár dotazov či je znášanlivý s mačkami, zo zajačikmi, psíkmi a pod.,  u Donnera vieme iba zo žiadne psíkmi, že je priateľský a hravý. My na ňom nevidíme žiadnu vadu ohľadne správanie ktorá by mu mala brániť v adopcii. Jediné čo môže zaraziť je jeho zdravotný stav ktorý treba pravidelne sledovať. Nič viac extra nevyžaduje. Pravidelnejšie kontroly ktoré zabezpečíme a takisto zabezpečíme aj stravu ktorú potrebuje. Donner inak funguje v byte, je vzorný a rozumný. V byte nerobí neplechu, nešteká. Donner neovláda žiadne cirkusové kúsky a nemá ani služobný výcvik, bude však skvelým životným partnerom pre toho správneho človeka. 
Kontakt : 0908 158 933 / 0903 891 810

Ďalšie zvieratá na adopciu