Pridané dňa 28. júla 2020 / 2562
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Meno : Diva

Váha :  18,7kg

Narodenie : 7/2017

Očkovanie : Áno

Odčervenie : Áno

Kastrácia : Áno

Znášanlivosť : Pes – áno, sučka – áno, mačka – ?, deti – ?

Miesto : Košice

JE TO PSÍK DO BYTU ČI DOMU. VON – ÁNO

DIVA je fenka z týraného prostredia, so zlomenou dušičkou, zdeformovanou labkou a veľmi zlými skúsenosťami… trvá kým si získate jej dôveru. Spoluobčania na nej vyskúšali všeličo, nakoniec sa jej chceli zbaviť  a odviezli ju ďaleko…. a predstavte si tú nepochopiteľnú vernosť….ona sa k nim po niekoľkých dňoch vrátila! Išlo jej tam o život, vďaka nahlasovateľke sme ju mohli z toho pekla vyslobodiť.

DIVA potrebuje čas a trpezlivý,láskyplný prístup. Ak jej ho doprajte, zistíte že máte toho najúžasnejšie ho psíka na svete! Je to neskutočné skromné a pokojné mojkadlo a pusinkovadlo. Keďže žila celý svoj doterajší život na Luníku IX u spoluobčanov, je pochopiteľné, že potrebuje čas. Plachosti a nedôvery v ľudí sa zbaví len v trpezlivej rodine,  kde jej doprajú čas na spoznanie sveta aj z tej krajšej strany.

DIVA má amputovaný prst na ľavej nohe.Momentálne sa to lieči.Návyky sa pomaličký učí.

♥ ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život ♥

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku : Názov účtu: PSY ULICE, o.z. Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688 BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX pre ČR priateľov 2201011709. Prispieť môžte na PayPal účet psyulice@gmail.com.  Aj 2% nám pomôžu: https://www.psyulice.sk/clanok/darujte-2-na-cestu-za-novym-domovom

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcia je sterilizácia/kastrácia v dospelosti! 

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231 alebo Nikola Niky Fabianová 0919273717.

Ďalšie zvieratá na adopciu