Pridané dňa 24. februára 2019 / 2170
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Didi bola zachránená so svojím synčekom Samkom z cigánskej osady na východnom Slovensku. Žila v špinavej chatrči a cigán sa jej vzdal dobrovoľne aj s maličkým. 
Prvé dni trávili v útulku , boli spolu . Žiaľ po 3 dňoch išli do dočasných opatier…Ale každý zvlášť. Didi bola veľmi veľmi smutná prvé dni. Skákala na balkónové dvere, na okná, nevedela sa s tým vysporiadať. Predsa len Samko bol obklopený ľuďmi, ale taktiež po večeroch plakával. No museli sme ich oddeliť , a teraz každý jeden z nich bojuje za seba. Samko v dočaske , ktorý tiež hľadá milujúcu rodinku.
Didi: 
Vek: 02/2018
Váha: 8 kíl
Povaha: Spočiatku je to náš bojko. Vyzerá to tak, že sa bojí aj svojho tieňa. Ale naozaj to trvá len pár hodín. Je to ešte veľké šteniatko. Prvé minúty vrčala a bola v kúte bytu. Na videách vidíte Didi po pár hodinách ako ich sama vyzýva na hru. Je bombová, verná , úplne úžasná. Jediné čo ona očakáva od Vás je trošku trpezlivosti a milé slová. Didi má takú chybyčku krásy a to je, že v každom smere odmieta papať granulky, no a keďže je ešte veľmi chudučká , tak dostáva kvalitné konzervy. 
Má 100% hygienické návyky, vie ostať sama doma. Je úplne vhodná ku iným psíkom, a mačičky jej nerobia žiaden problém.
Hľadáme jej domov ku odrasteným deťom, mladý pár, staršia pani…Je to skvelá fenočka, vďačná. Do bytu alebo domu , len s prístupom dovnútra.
Je odčervená, odblšená, čipovaná, očkovaná a kastrovaná.
V prípade záujmu sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa časť veterinárnych nákladov. Ďakujem Danke a jej rodine za dočasnú opateru.
Kontakt: 0915567357

Ďalšie zvieratá na adopciu