Pridané dňa 10. júla 2019 / 2462
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Trenčín

Dianka, malé mačiatko si hľadá domov… 

Dianka si tu svoje miesto medzi nami vybojovala, i keď to s ňou mama vzdala…

Nahlásená bola, ako ju mama (pouličná, divá mačka) vyniesla preč od ostatných mačiatok a ona zostala niekoľko hodín sama pri ceste. Mama ju naspäť neprijala, opäť ju vyniesla preč, tak sme ju zobrali do Labiek a čakali, čo bude, prečo ju vlastne odmietala…

Dianka sa prvé dni nevedela vyprázdniť, to bol ten hlavný problém. Bola len také „nemé“, ležiace bábo s uboleným bruškom, no po pár dňoch snahy to nakoniec išlo a drobča konečne ožilo. Dnes už pribrala čiže sa blíži ku 5 týždňom veku (jún 2019). Potrebuje svoje miesto, svojho človeka, ktorý ju bude ešte pár dní trpezlivo dokrmovať sunarom, kým nezačne papať aj inú stravu. V jej prípade sú potrebné i kvalitné probiotiká, ktoré samozrejme dodáme.

Dianka sa nachádza pri Trenčíne a potrebujeme pre ňu čím skôr láskavý domov/miesto/opateru. Toto je doslova mačiacie bábo, ktoré si človek musí sám vypiplať. Dianka svoju šancu na život ale využila a využije aj tú od vás… Nezomrela niekde pri ceste na vyhladovanie či podchladenie, zabojovala a teraz prosíme o miesto pre ňu.

0904 960 192

Ďalšie zvieratá na adopciu