Pridané dňa 23. júna 2018 / 2853
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Rasa: kríženec
Pohlavie: pes ♂
Vek: 3-4 roky
Farba: tmavohnedá-biela
Znášanlivosť: psíci – individuálne, fenky – OK
Vhodný: skôr na dvor s vlastnou búdou
Iné: očkovaný, odčervený, čipovaný
Kastrácia: nie, ale bude
Hendikep: poškodený zrak
Povaha: má rád ľudí, má rád venčenie a spoločnosť
 

Psík vyrastal pravdepodobne na dvore a bude zvyknutý aj na podmienky, ktoré na dvore mal. V priestore sa orientuje podľa možností skvelo. Ako každý takýto psík, potrebuje trošku viac času, kým spozná nové prostredie, ale to je všetko. Naučí sa na všetky prekážky a funguje normálne ako zdraví psi. Ťažko povedať ako stratil zrak, či sa taký narodil alebo mu k tomu niekto dopomohol.

Toto je ten typ psa, čo bude v útulku dlho čakať na nový domov (má asi 3-4 roky a buď je slepý úplne alebo vidí aspoň tiene). Len ťažko sa hľadajú noví záujemci, ktorí by tohto psíka chceli. Veríme, že sa to podarí, ale bez Vašej pomoci to nedáme. Pomôžme mu spoločne, aby sa čím skôr dostal do rodiny.

DENYHO PRÍBEH

Je to náš miláčik. Ešte keď bol Deny v Súči, našlo sa pár ľudí, ktorí ho povenčili. Deny je slepý alebo skoro slepý psík a potrebuje slepeckého psa 🙂 ako kamaráta. Je to veľmi dobrý psík. Toto vraveli venčiari na psíka: „Keď som ho stiahla z ulice mali sme ho jednu noc doma a úplne sa naviazal na našu Niu bez nej bol ako „strateny“ , potom aj vencenia boli uz vo dvojici, ako prilepeny lepidlom

Priatelia, tí čo máte doma psíka, nechcete ešte jedného?
Denyho Vám pripravíme na adopciu, vykastrujeme, zaočkujeme. Už si ho len adoptujte od nás. Je to mladý psík, miláčik, ktorý potrebuje domov viac než iní psíkovia. Psíka si môžete aj vyskúšať a za neho neplatíte mestu Trenčín daň. Prosíme za neho. On ten domov naozaj potrebuje viac než ostatní.

Dokonca DENY dofotil aj nové fotky, verí, že i keď sám nevidí, uvidí ich niekto, kto si ho príde adoptovať.

Viac info: https://www.utulok-trencin.sk/katalog/deny/

Ďalšie zvieratá na adopciu