Pridané dňa 20. novembra 2021 / 164
Pohlavie : Psík
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Kopčany

Dedulko sa k nám dostal po hurikáne, ktorý sa koncom júna prehnal aj okolo nás. Našiel sa vyhladnutý, vysmädnutý, vysilený a dehydrovaný uprostred ničoho, kdesi v poli na Slovensko Moravskom pomedzí. Ťažko povedať, či len zablúdil, či sa ho niekto zbavil – nik ho však nehľadal…
Čo povedať o staručkom psíkovi? Kôpka geriatrických problémov v malom telíčku, každú chvíľku bojujeme s nejakou diagnózou – znížená funkcia obličiek, nechutenstvo, staré kosti a kĺby… ale Dedulko zatiaľ to zvláda.  Pri pravidelnom venčení sa nám darí udržať pod kontrolou aj jeho hygienické návyky, občas sa však nejaká tá mláčka predsa len podarí…Tento mix špicíka je odčervený, zaočkovaný aj začipovaný.
U nás je mu celkom dobre – život s nami zvláda, ani naši hafani mu nevadia… Radi by sme mu však dopriali pokojnejšie prostredie, ako je útulok.
Nájde sa teda niekto, kto by mu doprial na
na staré kolienka teplo domova, kúsok miesta v dome, pri milujúcom človeku, ktorý dokáže oceniť pokoj, múdrosť, rozvážnosť veku psieho seniora, niekoho, kto s láskou prichýli na sklonku života malú,milú psiu dušičku, ktorá ešte vie milovať?
Nevieme, ako dlho nás bude sprevádzať na našej pozemskej púti, vieme však, že sa láskou odvďačí tomu, kto mu dá teplo domova, misku s dobrým jedlom a náruč, do ktorej sa rád pritúli.
Je tu niekto taký? Dedulko na Teba čaká…
Viac info v správe, prípadne na tel čísle +421944282860

Ďalšie zvieratá na adopciu