Pridané dňa 6. novembra 2018 / 358
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov

Ahojte, ja som vrtichvost Daira. 🙂 Do opatery dievčat z Paciek som sa dostala od alkoholika, ktorý sa nedokázal o mňa starať… Bola som ešte maličká (do roka a pol) a on si odišiel a presedel 3/4 dňa v krčme. Ja som bola sama smutná, tak som sa večne túlala po dedine… Veď pohyb mám predsa rada. 🙂 Zbožňujem ľudí a prechádzky! Áno, viem sa prechádzať aj bez nich, ale s nimi je to väčšia sranda. Byť zatvorená vo voliére ma veru nebaví, práve naopak, dosť ma to stresuje a preto vždy, keď som zavretá vo voliére, tak vždy sa točím dokola. A zatiaľ sa mi ani netočí hlava z toho, múdro sa točím raz tam a raz opačne, haha! 😉 Ale bodaj by som sa radšej netočila… Bodaj by som mala rodinku, ktorá by mala pohyb tak rada ako ja, rodinku, ktorá by rada škrabkala, lebo ja mám rada keď ma škrabkajú (ak zrovna nelietam kdesi). Druhý psík -čo znesie môj prílev energie- v domácnosti by bol super spestrenie času, kedy budú moji ľudia v práci…ale psiu babu, tú nechcem. Viete, som skôr taký chalanský typ. Vysnívala som si domček s dvorčekom, na ktorom by sme sa mohli jašiť a v noci spať všetci dnu v domčeku na svojom miestečku. 

Ak ma chcete, napíšte. Budete však musieť podpísať adopčnú zmluvu a zaplatiť adopčný poplatok (kastrácia, očkovanie a čipovanie). 

📩 Viac info v správe na FB alebo mailom.
📌 FB: OZ Topoľčianske packy – Karanténna stanica Topoľčany / mail: topolcianskepacky@gmail.com (obchodík: topolcianskepacky.obchodik@gmail.com )
📸 instagram: @topolcianske_packy #topolcianskepacky
💸 číslo účtu: SK1911110000001474848008

OZ Topoľčianske packy (Karanténna stanica Topoľčany)
Ďalšie zvieratá na adopciu