Pridané dňa 7. januára 2021 / 98
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Najlepší spôsob ako pozorovať ryby, je stať sa rybou.“ Jacques-Yves Cousteau

Narodená 1. 3. 2018, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, vhodné umiestnenie: interiér, k inej mačičke/kocúrikovi, pokojnému psíkovi

Viac informácií a foto nájdete na https://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Coral je milá a krásna mačička, ktorá je spočiatku k neznámym ľuďom opatrná. Keď si však získate jej srdce, bude tou najlepšou spoločníčkou. Momentálne je umiestnená v kolektíve, kde je viac ako 20 mačičiek a ona by si zaslúžila svoju vlastnú rodinu, kde jej nebude nič chýbať. Potrebuje určite viac pozornosti ako jej momentálne vieme zabezpečiť a prajeme si pre ňu ten najlepší domov.

NAŠE RYBKY A ICH PRÍBEH

Dory bola prítulná, vyhladovaná maminka a deti vyplašené, nedôverčivé, ukrývajúce sa pod drevom. Pršalo. Potrebovali sme ich chytiť okamžite a spolu. V takýchto prípadoch pomáhajú aj netradičné odchytové pomôcky. Pomohli sme si veľkým podberákom na ryby s teleskopickou tyčou, do ktorého sme umiestili jedlo. Všetky tri naše malé rybky boli odchytené jedným ťahom a ešte zamotané v sieti preložené do prepravky. Postupne Dory aj jej deti Nemo a Gill, našli svoje domovy. Z Coral nám vyrástla prekrásna mačička, ktorá na svoj domov čaká už viac ako 2 roky.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744  mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu