Pridané dňa 23. januára 2021 / 252
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Najlepší spôsob ako pozorovať ryby, je stať sa rybou.“ Jacques-Yves Cousteau

Narodená 1. 3. 2018, odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, vhodné umiestnenie: interiér, ideálne ako jediný domáci miláčik

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Coral je milá a krásna mačička, ktorá je spočiatku k neznámym ľuďom opatrná. Keď si však získate jej srdce, bude tou najlepšou spoločníčkou. Momentálne je umiestnená vo veľkom kolektíve mačičiek, čo jej nevyhovuje. Na niektoré mačičky reaguje so strachom, takže sa jej hľadá domov ako jedináčikovi. Zaslúžila by si svoju vlastnú rodinu, kde jej nebude nič chýbať. Potrebuje určite viac pozornosti ako jej momentálne vieme zabezpečiť a prajeme si pre ňu ten najlepší domov.

NAŠE RYBKY A ICH PRÍBEH

Dory bola prítulná, vyhladovaná maminka a deti vyplašené, nedôverčivé, ukrývajúce sa pod drevom. Pršalo. Potrebovali sme ich chytiť okamžite a spolu. V takýchto prípadoch pomáhajú aj netradičné odchytové pomôcky. Pomohli sme si veľkým podberákom na ryby s teleskopickou tyčou, do ktorého sme umiestili jedlo. Všetky tri naše malé rybky boli odchytené jedným ťahom a ešte zamotané v sieti preložené do prepravky. Postupne Dory aj jej deti Nemo a Gill, našli svoje domovy. Z Coral nám vyrástla prekrásna mačička, ktorá na svoj domov čaká už viac ako 2 roky.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu