Pridané dňa 2. februára 2021 / 1274
Pohlavie : Psík
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Šaľa

ČOPI 
– ( 4 roky, x malý vzrast )

Dnes je Čopík v rozprávkovej dočaske. Ale zazvoní zvonec a rozprávke bude koniec.😟 
Dočaska je z objektívnych príčin časovo obmedzená a čas sa nebezpečne kráti. Navyše Čopíka napáda domáca mačka. Do útulku nemôže, lebo sa bojí psov a potom na nich prehnane reaguje, čo zase oni nenechajú iba tak…

20.december 2020 – Malý Čopi – nás najnovší a najmenší prírastok – rád cestuje autom. Asi si myslí, že ide za svojim pánom do Rumunska. Už má dokonca aj vystavený pas. Ale majiteľ sa už pre neho nevráti. Čopi zostal na prázdnom pozemku predaného domu sám a nikým nechcený.
Hľadá sa domov pre tohoto malého, nenáročného psíka. Má cca 8kg, je to veľký lovec hlodavcov. Pravidelne očkovaný, čip registrovaný ešte na rumunského majiteľa. Čopi nevie ako sa má správať ku psom, bojí sa ich a preto na nich vrčí a šteká, útulok preto nie je pre neho to najideálnejšie prostredie – nevieme, čím si v doterajšom živote prežil, no aj tento „problém“ sa tá určite zvládnuť.. Pritom k ľuďom je extrémne milý a prítulný – taká malá prísavka čo si chce za každú cenu nájsť svojho človeka. S mačkami je veľký kamarát a ako bonus je to aj skvelý aportér..

Ďalšie zvieratá na adopciu