Pridané dňa 22. júna 2021 / 1628
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Šaľa

BONA – sa aj so svojimi 3 sestrami (Lessie, Becky, Dona) – ocitla v našej opatere, potom, ako bola odobratá z nevhodných podmienok, podvýživená, začervená až, tak že jej z konečníka vyliezali parazity. Predpokladaný dátum jej narodenia je 07/2017. Bony je mix-NO (s výškou v kohútiku 48 cm) a zo všetkých sestier bola najnesamostatnejšia. Žije si v útulku svoj bezstarostný život a zdá sa jej, akoby to bolo to najprirodzenejšie, že žije a bude žiť navždy v útulku. Nie je to správne a našej aktívnej mix-mini vlčande by bolo potrebné ukázať, aký je život krásny za bránami útulku a aké je fantastické bývať v dome ako jedináčik alebo s nejakým parťákom. Takisto pochopiť, aké je úžasné mať svoj teplý pelech a nepokladať si hlavu každý večer v koterci. Bonka je aktívna a vyšportovaná mladá fenočka ktorá by mohla kľudne súperiť s dostihovým koňom. Keď sa Bonke ukáže aký môže byť svet pestrofarebný a že aj cudzí ľudia sú láskaví, bude veľmi rada robiť spoločnosť pri prechádzkach. 
Je potrebné pracovať s ňou a ukázať jej svet mimo útulku. Ukázať jej, že existuje aj niečo lepšie a nie iba ten jej mikrosvet v ktorom si tak „spokojne“ žije. Ak niekto nepozná iné, nevie si predstaviť, čo všetko sa dá zmeniť a čo všetko vie byť krajšie. Bonka by si tiež veľmi rýchlo uvedomila, že život, ktorý jej postačoval by určite nechcela naspäť. 

Je to skladná vlčanda s výškou po kolená, plná lásky a šantenia. Miluje hru, bláznenie a bude úžasnou spoločníčkou pri slnečných aj pochmúrnych dňoch, ako pri prechádzkach v prírode, tak aj pri pozeraní telky alebo pri čítaní počas dlhých zimných večerov.

Potrebujeme jej nájsť správneho človeka, ktorého neodradí so svojím správaním, keď sa prvýkrát stretnú.

V útulku sa nachádza ešte jej sestra Becky. Sestričky by sa veľmi potešili spoločnej adopcii, ale nie je to podmienka.

kontakt: 0903 280 997, 0908 158 933, 0903 891 810, 0908 714 628

Ďalšie zvieratá na adopciu