Pridané dňa 29. mája 2018 / 2495
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Rasa: kríženec
Pohlavie: pes ♂
Vek: asi 3-4 roky
Farba: bielo-hnedá, krémová
Znášanlivosť: psíci, fenky – treba vyskúšať, nevylučuje sa to
Vhodný: k deťom a mladším aktívnym ľuďom, skôr na dvor s búdou a vysokým plotom, ktorý nepreskočí.
Iné: očkovaný, odčervený, čipovaný.
Kastrácia: nie, ale bude
Povaha: aktívny, milý, priateľský psík.
 

Aj BODY hľadá svoj nový 🏡. Je to „nenáročný“ psík. Potrebuje iba dom so záhradou a vlastnou búdou. Nepotrebuje žiadne pelechy, matrace pretože všetko zničí. Tak ho naučili predchádzajúci majitelia 😡. Je to aktívny psík, ktorý sa znesie s fenkami, so psíkmi individuálne. Potrebuje pohyb, ⚽ veľa aktivít, aby sa nemal čas nudiť a potrebuje zabezpečený plot, aby neutekal.
Psík je vhodný k mladším, aktívnym ľuďom, deti nie sú žiaden problém, naopak sú vítané.

Nemyslíme si, že je to s ním až tak zlé. Nebudeme Vám klamať, povieme vám čo vieme o psíkovi, spomenieme aj jeho nedostatky, aby ste vedeli, čo môžete od psíka čakať. Možno práve preto, že psík ničí veci, skončil na ulici. Ale to nie je chyba tohto psa, je to chyba majiteľa že ho nezvládal a potom ho vyšmaril na ulicu. Alebo skončil na ulici preto, že to nie je psík podobný čivave?? Nevieme, ale isté je to, že je u nás už pol roka a stále bez vážneho záujemcu.

ĽUDIA PROSÍME ASPOŇ O ZDIEĽANIE. Pes za to nemôže, že jeho majiteľ bol d**il.

Je to mladý pes a dožiť sa môže ďalších 10 rokov určite. Tréning a prevýchova je možná a určite potrebná, ale nič nie je stratené. Sami sa stretávame s rôznymi s psami, vo veku od šteniat po seniorov a vidíme zmeny, akými prechádzajú. Tak ako sa mení človek, mení sa aj povaha psa. Pes, ktorý k nám prišiel a absolútne sa nezniesol so žiadnym iným psom, postupne časom dospeje k rozumu a začne sa správať priateľsky aj k iným psom, ktorých nezniesol. A je jedno ako je starý, proste naučí sa, zmení sa. Preto vieme, že aj BODY sa dokáže zmeniť, ak bude mať pri sebe normálneho pánička, ktorý sa mu bude venovať a ukáže mu aj iné veci.

Dáte mu druhú šancu?

Ďalšie zvieratá na adopciu