Pridané dňa 28. októbra 2021 / 892
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahoj, moje meno je Blacky. Môj život je jedným z „tých“ príbehov. Narodil som sa mojej maminke, lebo veď fenočka musí mať aspoň raz šteniatka, potom ma darovali a znova darovali, až som sa dostal k dôchodcom. Pánovi bolo povedané, že som aljašský malamut, no z neho mám možno tak chvost. Za svoj krátky život som precestoval pol Slovenska a nakoniec som sa ocitol v útulku v Liptovskom Mikuláši, čo vám poviem, takýto je život nás psov, ktoré máme smolu na zodpovedných majiteľov. Putujeme z rúk do rúk, vyrastieme, máme zmätok v hlave, nechápeme, prečo po čase sa zase zmení náš majiteľ a len dúfame, že raz konečne príde ten trvalý a budeme konečne súčasťou rodiny. V našom útulku niet väčšieho psa ako som ja 😁 a to doslova, som taký xxl medvedík s nádherným čiernym kožuchom. Trochu sa bojím, že kvôli mojej veľkosti a čiernej farbe zostanem v útulku veľmi dlho 😢. Som momentálne v puberte. Milujem behanie, hranie sa a kúpanie. Bolo by úžasné, keby som sa častejšie dostal von na vychádzku, lenže kvôli mojej veľkosti a sile to je problém. Nie každý ma zvládne. Som znášanlivý s fenočkami, psíkov si vyberám. Potrebujem skúseného človeka, ktorý sa mi povenuje a vycvičí ma, zatiaľ som neobrúsený diamant, ale pri správnej motivácii to určite zvládneme. Mám cca 1 rok a mám cez 40 kg a v kohútiku cez 70 cm. Som kompletne vakcinovaný, čipovaný a kastrácia ma len čaká.Určite som vhodný pre mladú aktívnu rodinu a veľmi sa poteším rodinnému domu s veľkou záhradou, kde budem mocť kraľovať. Môj budúci majiteľ musí rátať s tým, že veľmi veľa zjem 😅 a určite mi nebudú stačiť supermarketové granule. Ak som vás zaujal, prosím kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

 

Meno: Blacky

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Dátum narodenia: 2020

Hmotnosť: cez 40 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: čoskoro

Znášanlivosť: feny ano, psy individuálne

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

 

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku v Liptovskom Mikuláši (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu