Pridané dňa 30. mája 2021 / 194
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Stará Ľubovňa

Je to nemožné? Nenájde táto nádherná mysteriózna mačka domov? Prečo ju nikto nechce?! 

Beauty sa našla ako malé, vychudnuté, zranené mačiatko v strede malej dediny, kde ju ľudia odháňali a odkopávali pretože vyzerala choro. Ona sa ale nevzdala a pomoc sa jej dostala. Smutné, ubolené mača 3 dni spalo, kým ako tak nabrala sily. Rany sa zahojili ale ona zostala bez domova 🙁 BOHUŽIAĽ, na kontrole u veterinárky, jej FIV test vyšiel pozitívny, čo je pre ňu takmer rozsudok smrti, keďže ju nikto kvôli tomu nechce. FIV bola potvrdená aj laboratórne. Ona ale za to nemôže a preto hľadáme úžasných ľudí, ktorý jej diagnózu nebudú brať ako problém.

Beauty je jedno úžasné, kontaktné, hravé stvorenie. Iné mačky má rada. Zbožňuje deti. Je kompletne veterinárne ošetrená (kastrovaná, vakcinovaná, čipovaná, FeLV neg., odparazitovaná) 

Na veterine je s ňou ťažšia manipulácia. Je niekedy trošku uhundraná, povrčí ale nehryzie. Nie je to nič, čo sa nedá zvládnuť, ale je to časť jej osobnosti, s čím treba počítať. Ľudí má fakt veľmi rada, chce sa s každým hrať, každého spoznať a mojkať sa s ním. Rada chodí von, no kvôli diagnóze je to možné len na vodítku alebo na zabezpečenom pozemku. Je ale vhodná aj do bytu 🙂 FIV je ochorenie prenosné len na mačky, nie na ľudí ani na iné zvieratá. 

Veľmi prosíme o domov pre krásnu Beauty. Rozhodne Vám bude robiť radosť a adopciu neoľutujete.

Ďalšie zvieratá na adopciu