Pridané dňa 7. februára 2021 / 177
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Stará Ľubovňa

Beauty dostala meno, ktoré ju vystihuje úplne najviac – krása. Je nádherná a jedinečná.Beauty prosila o pomoc v strede dediny, kde ju všetci obchádzali a odháňali ju. Špinavé vychudnuté mačiatko s boľavou labkou nikoho nezaujíma. I keď bola zima, i keď tam očividne bola sama…bez pomoci. Našťastie ale okolo išla jej záchraňkyňa, ktorá neváhala a vzala ju domov. V širokom okolí nebol ale nikto kto by si ju vzal, tak kontaktovala nás a my sme nevedeli povedať nie.

Beauty je prekrásna, milá, prítulná, ale je to mačka s názorom. Keď sa nechce kúpať, tak sa proste nechce kúpať 😃 No pri pohľade do jej očí, jej človek hneď odpustí všetko 🙂

Beauty má problém s prednou labkou. Kríva na ňu, ortopedicky sa ale nenašiel žiadny problém. Má na nej atrofované svalstvo, pravdepodobne bola zranená a dlho ju odľahčovala. S Beauty cvičíme a robí pokroky.

Čo je horšie, je rýchlotest nám vyšiel ako FIV poz. Neznamená to však, že je nutne infikovaná mačacím AIDSOM. Môže mať len protilátky od maminky, no to zistíme až keď bude mať 6 mes.

Ak sa ale FIV nebojíte a do Beauty ste sa zaľúbili, píšte nám pre viac info 🙂 Prosím do správy napíšte do akých podmienok by ste micku chceli, či už máte skúsenosti s mačkami, odkiaľ ste a či si viete zabezpečiť dovoz. 

Narodená 10.10.2020, FeLV neg., čipovaná, ošetrená proti parazitom. Beauty môže ísť len do interiéru, bez prístupu von. Podmienky sú kastrácia vo vhodnom veku, úhrada adopčného poplatku a podpis adopčnej zmluvy. 

Ďalšie zvieratá na adopciu