Pridané dňa 5. mája 2023 / 892
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Levice
Neviem prečo mi je srdcu tak blízky, ale je to môj obľúbenec v levickom útulku, aj keď osobne sme sa ešte nikdy nestretli. Možno ma chytil jeho príbeh, starší psík nájdený v hroznom stave, ktorý sa dostal do útulku, kde čaká na svoju novú rodinku už viac ako rok a pol. Za ten čas už žiaľ niekoľkokrát ochorel, no vždy zabojoval. Som veľmi šťastná, že o ňom vznikli tieto nádherné zábery, ktoré zachytili jeho skutočnú krásu a tie jeho úprimné očká, ktoré hovoria len jedno „Zober si ma domov, ver mi, ja sa ti s mojou láskou odvďačím“.
Ach Balti… tak veľmi a statočne bojuješ, tak trpezlivo čakáš. Ja si ťa síce domov zobrať nemôžem, ale budeme sa snažiť urobiť pre to maximum, aby útulok nebol tvojim posledným „domovom“. (dobrovoľníčka Monika)
 
Text z albumu na FB stránke útulku:
Baltazár potrebuje domov, je to už starší psík, nezaslúži si skončiť svoj život v útulku. Baltazár nám prestal papať, a odmietal piť. Bol 3 dni na infúziach, mal problémy s pankreasom. Konečne sa postavil na nohy, znova začal papať a tešiť sa životu. Prosíme, pomôžte mu, potreboval by svoj domov, je to neskutočne inteligentný psík. Ovláda základné povely, vyzerá akoby prešiel policajným výcvikom, pred viac ako rokom sa však našiel vo veľmi zanedbanom stave, vychudnutý, jeho ušká požierali muchy 🙁 Nikto ani len netuší ako mohol žiť predtým, ale jedno je isté…zaslúži si ten najláskavejší domov na svete! Môže mať cca. 9 rokov, takže to nie je žiadny pradedko, ale už veľmi túži po kľude pri svojej milovanej rodinke. Žiaľ v útulku ochorel už niekoľkokrát, nie je to pre neho vhodné prostredie. S inými psíkmi vychádza podľa sympatie. Ak mu chcete dopriať ešte niekoľko krásnych rôčkov v kruhu rodiny, kontaktujte nás prosím, určite neoľutujete. Ďakujeme. Kontakt: 0948 330 815.
Ďalšie zvieratá na adopciu