Pridané dňa 28. mája 2019 / 2074
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce

BAGHÍRA, mačka, nar. cca júl 2018, dátum prijatia: apríl 2019

Vznešená Baghíra sa našla vyhodená na ulici v Poprade. Niekoľko týždňov prespávala pri jednom vchode a pred psami sa skrývala za mrežami, kde vedela našťastie prejsť len ona. Pravdepodobne to jej zachránilo život, lebo bola veľmi prítulná a dôverčivá. Vďaka starostlivosti mala našťastie bruško vždy plné, ale hrozilo jej nebezpečie. Baghíra chodila za každým a obtierala sa okolo nôh. Prosila o pohladenie, prosila o pomoc. Snáď aj ona sa dočká milujúceho domova…raz…možno.

Baghíra je neskutočne výnimočná mačička. Dokáže sa nenápadne priblížiť, dokáže vás sledovať a ani o tom neviete. 😀 Potom sa vám vyvalí na chrbát a už nastáva čas škrabkania. Je to veľmi inteligentná mačička, ktorá určite spraví veľa radosti každému, kto jej dá šancu. S inými pokojnými mačičkami aj psíkmi sa znesie. Pokiaľ jej nerobia zle, je spokojná. 🙂 Dajte tejto výnimočnej mačičke šancu a nikdy neoľutujete.

Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Je vhodná do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, kastrovaná, čipovaná aj testovaná.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces, podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás BAGHÍRA zaujala píšte správu na FB alebo mail: info@cestazadomovom.sk

FOTO: Michal Tropp

Ďalšie zvieratá na adopciu