Pridané dňa 8. októbra 2020 / 845
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Meno: Argo

Váha:38 kg

Narodenie:01/2019

Očkovanie: áno

Odčervenie:áno

Kastrácia:áno

Znášanlivosť: Pes-áno ( ale vyberá si), fenka – áno, mačka -?

Miesto : Košice – okolie

JE TO PSÍK DO BYTU ČI DOMU. VON-áno( ak má prístup do zateplenej miestnosti.)

Hovorí sa, že ak máš zachrániť psa, tak si ťa nájde…. Stalo sa to v tomto prípade 2x…

Bol to pes bez mena, ktorý sa túlal v obci Bidovce(blízko KE). Nejako sa objavil pri dome, kde sa mu otvorila náruč pomoci.

Úžasná Janka ho nakŕmila, dala do tepla a potom hľadala majiteľa.

Dal sa na net a hľadala sa pomoc, žiaľ ticho. V jeden ďeň sa Janka prešla po obci a tam sa majiteľ našiel… Hmmmm… Nebolo to pravé orechové– majiteľ nebol tým čo sme si želali, ale bol to jeho pán a psa sme museli vrátiť.

Ubehlo 24 hodín a psík bol zasa pri bránke pomoci…. Ale uznajte! Ak raz majiteľ dostane šancu a nenapraví sa ❓❓❓

Tak sme hľadali dočasku…. samozrejme všade plno, všetko obsadené a potom prišla druhá dobrá duša, menom Darinka, ktorá aj napriek tomu, že ma kopec psíkov, našla preň miesto.

ARGO, také krásne a vznešené meno dostal. Do svorky zapadol hneď. Je to kríženec vlčiaka a malamuta. Miluje človeka a nevie sa ho nabažiť. On je taký zaľúbenko, ktorý si myslí, že je človek.

ARGO je znášanlivý, čo sa týka psov ale chce byť frajer a viesť svorku. Neide mu to. Návyky má na 100%.Spapá čo sa mu dá a nie je náročný. Je to dobrák od kosti. Je pravda, že vzbudzuje rešpekt, ale nedajte sa odradiť. Je to decko vo veľkom tele. Strážca isto nebude.

💓ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život💓

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku :Názov účtu :PSY ULICE, o. z., číslo účtu vo formáte IBAN:SK9683300000002201011688

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX, pre ČR priateľov 2201011709.Prspieť môžete na PayPal účet psyulice@gmail.com.  Aj 2% nám pomôžu: https://www.psyulice.sk/clanok/darujte-2-na-cestu-za-novym-domovom

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy a mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcie je sterilizácia /kastrácia v dospelosti.

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231 alebo Darinka Švedová 0918617458

Ďalšie zvieratá na adopciu