Pridané dňa 14. septembra 2022 / 505
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Bezprostredná a veselá opička.

Anička – prijatá do starostlivosti OZ 25.7.2022 – Pliešovce

Dátum narodenia:  20.6.2022

Anička je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervená, má za sebou prvé vakcíny, pri adopcii bude začipovaná. Kastrácia ju čaká vo vhodnom veku cca 6mes.

Malá Anči bola na začiatku veľmi ustráchaná. Súrodenci prišli v zúfalom stave, boli vyhodení k jazeru mimo ľudí, odsúdení na smrť hladom. Anička bola veľmi ostražitá a súrodenci sa za ňu akoby skrývali. Teraz, keď už prešiel nejaký čas, podrástli a hlave vyzdraveli a pribrali, je Anička absolútna pani šéfová. Všade letí ako prvá, na nič nečaká, robí si prieskum podľa vlastného uváženia. Je naozaj bezprostredná, má bystré očká, múdry pohľad. A ešte k tomu kočka na pohľadanie. V kožúšku má strieborné fŕkance, na niektorých miestach jej srsť ťahá do dymovej farby. Je v skutku krásna. Ak chcete doma radostného parťáka, obveselenie bežných dní, zlatú malú myš – napíšte nám. Micky sa u nás veľmi tlačia, mačiatka čakajú na domov v boxoch. Našu robotu sme odrobili, dostali sme ich do formy, sú ako zo škatuľky. Teraz sa obzerajú po domove a čakajú práááve na teba! 🙂

Hľadá si domov v interiéri. Dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: september 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu