Pridané dňa 14. januára 2022 / 213
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahojte, moje meno je Amira. Som krásna, mladá fena nemeckého ovčiaka typu rex. Našli ma na hornej Orave, ťažko povedať, čím som si prešla, či ma zrazilo auto alebo ma niekto zbil, ale prvé dni som bola veľmi ubolená. Podstúpila som vyšetrenia, našťastie som nemala nič zlomené a previezli ma na Liptov, kde čakám na novú úžasnú rodinu. Som čipovaná a kompletne vakcinovaná, v najbližších dňoch ešte podstúpim sterilizáciu a môžem ísť domov. Treba popracovať na mojej socializácii s inými psami. Bojím sa ich a zo strachu útočím, preto by bolo super keby môj budúci majiteľ vedel pracovať so psami. Koterec veľmi zle znášam, behám zo strany na stranu a kvôli tomu mám krvavé a boľavé labky😢. Potrebujem teplý a milujúci domov, kde sa budem cítiť bezpečne. Som vhodná do mladej aktívnej rodiny, kde by so mnou pracovali a chodili na prechádzky. Som vhodná do bytu alebo do domu s prístupom dovnútra, nie do koterca, ani na stráženie! Pobytu v koterci mi stačilo. Ak som vás zaujala a hľadáte krásnu mladú fenočku, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

Meno: Amira

Plemeno: Nemecký ovčiak

Pohlavie: fena

Dátum narodenia: december 2020

Hmotnosť: do 30 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: čoskoro

Znášanlivosť: ideálne ako jediný pes

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt.

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) podpis adopčnej zmluvy, v ktorej sa budúci majiteľ zaväzuje ku kastrácii fenky po prvom háraní, počas ktorého NESMIE byť nakrytá!

4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu