Pridané dňa 6. novembra 2018 / 766
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Topoľčany

Už som zasa sama… Pred niekoľkými týždňami som sa z ničoho nič zjavila vo dvore jedného domu. Pozerali na mňa, ja na nich… našťastie ma nevyhnali, ale dali mi papať a piť. Veľmi som to potrebovala, keďže som v brušku mala 9 malinkých a už som nevládala. Neprezradila som, či ma v tej ich dedine niekto vyhodil, ale keďže ma nikto nehľadá, myslia si, že áno. Po pár dňoch u nich som priviedla na svet malé šteniatka. Tým sa už našli dočasky a domovy, už zostávam len ja. V dome, v ktorom zatiaľ som ma začali volať Ajka. Aj by si ma nechali, ale nemajú dobré ploty a keď sú v práci, tak ja behám po dedine, čo sa ostatným nepáči. Inak som úplne nekonfliktná, veľká mojkáčka, ako môžete vidieť. 🙂 Chcela by som bývať na nejakom domčeku s prístupom dnu…ale aj vnútri by to bolo super. Nie som zas až taká veľká (ako vyzerám) a viem si predstaviť, že by som mala svoj peliešok niekde vo vnútri pri ľuďoch. Chcem byť proste súčasťou rodiny, aby sa so mnou hrávali, ľúbili ma,…

Ak ma chcete, napíšte. Budete však musieť podpísať adopčnú zmluvu a zaplatiť adopčný poplatok (kastrácia, očkovanie a čipovanie). 

📩 Viac info v správe na FB alebo mailom.
📌 FB: OZ Topoľčianske packy – Karanténna stanica Topoľčany / mail: topolcianskepacky@gmail.com (obchodík: topolcianskepacky.obchodik@gmail.com )
📸 instagram: @topolcianske_packy #topolcianskepacky
💸 číslo účtu: SK1911110000001474848008

OZ Topoľčianske packy (Karanténna stanica Topoľčany)
Ďalšie zvieratá na adopciu