Pridané dňa 28. mája 2024 / 129
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Trstené pri Hornáde

Zvedavosť v chlpatom prevedení hľadá svoje vytúžené doma. K nám do centra pre liečbu zvieratiek prišiel ako jeden z deviatich šteniatok aj s mamkou. Našli ich dve sestry uprostred nechvalne známeho sídliska Lunik 9, kde sa narodili do nebezpečia a pre psíkov nevyhovujúcich podmienok. Dnes je všetkému inak, a vďaka vašej podpore a starostlivosti ako nás, tak aj našich lekárov, je celá 10členná rodinka v poriadku, zdravučká a pripravená si hľadať svoje stále domovy. Dnes vám v týchto pár slovách priblížime Coolyho, nášho lumpíka a veľkého zvedavca. V skupinke psov nie je veľmi výrazný, avšak po vypustení na celý pozemok je z neho malý prieskumník Kolombo. Je úžasnej a priateľskej povahy a nemá problém s nikým, nech je reč o dvojnožcoch či štvornohom osadenstve. Čo sa týka jeho chutí do jedla, tej nerozumie nik!…zje všetko, čo nezje jeho aj za risk boľavého bruška. Proste Cooly je šarmantný dospelák, ktorý si chce nájsť svoje milované doma, kde dostane čas, aby sa oťukal tak, ako tu, a ukáže vám že so psíkom a hlavne takým, ako je on, je život úsmevnejší a krajší. Tak, čo… Oslovil vás tento náš princ? 

Dátum narodenia: 27.5.2022

Váha: cca 15 kg

Dátum príjmu: 6.6.2022

Pohlavie: samec

🏡 Domov si hľadá v byte alebo na záhrade pri domčeku s prístupom dnu.

🚑 Podstúpil odčervenia, odblšenie, veterinárne prehliadky, čipovanie, infekčné očkovania a očkovanie s besnotou a tiež kastráciu. 

👦🏼 Ide o kontaktného a umojkaného psíka, ktorý zbožňuje človeka. Domov si hľadá pokojne aj ku deťom, ale musia byť väčšie a ovládať pravidlá správania sa ku psíkom.

🐾 Je plne socializovaný, vychádza so psíkmi akéhokoľvek vzrastu a veku. Je plne socializovaný aj s mačičkami, nemá s nimi žiaden problém.

🐾 Je potrebné psíka doučiť hygienickým návykom, chôdzi na vodítku či mnohým dalším základným veciam, ktoré mnoho krát u nás v centre jednotlivo nestíhame. 🙂

Ak sa vám náš Cooly páči, vyplňte adopčný formulár: https://ozvlabky.sk/adopcny-formular/ Do vhodnej rodinky vieme Coolyho priblížiť v rámci SR a ČR.😊 ❤️

Ďalšie zvieratá na adopciu