Pridané dňa 24. novembra 2021 / 210
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Brezno

Ahojte, volám sa Bonifác a mám 3 mesiace. Som zatiaľ maličké šteniatko, no som zrejme kríženec čuvača a kaukazáka, takže v dospelosti budem veľkého vzrastu. Som priateľské, prítulné, kontaktné šteniatko. Niekedy sa však ešte neznámeho zľaknem, ale rýchlo sa učím a zvykám si na nové veci. Som vhodný do bytu alebo domu s prístupom do vnútra na prvé mesiace. Som stále ešte šteniatko a von by mi bolo samému smutno a zima. V dospelosti môžem bývať aj von vo svojom koterci, kde budem mať zateplenú búdku. Hľadám rodinku, ktorá má skúsenosti s podobným plemenom, zodpovedných ľudí, ktorí so mnou absolvujú výcvik, poriadne ma všetkému naučia, nech je zo mňa v dospelosti poslušný, bezproblémový psík. U psíkov ako som ja netreba nič podceniť a treba všetko podchytiť ešte kým som malý, nech potom svojej rodinke robím už len radosť. Som pripravený užiť si psí život, aký si zaslúžim, so skvelou rodinkou, ktorá ma bude brať ako člena rodiny a super sa o mňa postará.

Prosíme o pochopenie, že šteniatka, aby sme ich chránili, sú v našej opatere výlučne vo vnútorných vykurovaných priestoroch. Nakoľko sú zachránené a odobraté z nevhodných podmienok, veľmi často sú po liečbe, bez dostatočnej imunity… preto psíkom hľadáme bývanie s celoročným a stálym prístupom dovnútra. Rovnako je potrebné myslieť na to, aby bolo šteniatko prvé dni až týždne pod dozorom, či je naďalej všetko v poriadku , je potrebné sa mu intenzívnejšie venovať, prípadne v domácom prostredí dokončiť liečbu. Je veľmi dôležité si adopciu šteniatka dopredu zvážiť a rovnako zvážiť svoje možnosti a myslieť na to, že adopcia šteniatka je záväzok na viac ako 10 rokov. Preto prosíme o rešpektovanie, že pred adopciou šteniatka je potrebná predkontrola podmienok, kde sa bude nachádzať.

Bonifác bude pred adopciou veterinárne ošetrený a čipovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy, kastrácia v dospelosti a uhradenie adopčného poplatku. Nachádza sa v Brezne. V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte e-mailom: adopcie@utuloktulacik.sk (adopcie nevybavujeme telefonicky)

Ďalšie zvieratá na adopciu